ZEBRA ET40 HC ET45 HC SAĞLIK SEKTÖRÜ TABLETLERİ

SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN TALEPLERİNİ KARŞILAMAK VE BÜTÇENİZ İÇİN TASARLANDI

Tüketici sınıfı tabletler, fiyatı uygun olduğu için işletmeniz için doğru maliyetli bir seçenek gibi görünebilir. Ancak doğru özellikler olmadan yapılan bu tasarruflar, kısa sürede önemli gizli maliyetlere dönüşebilir; dayanıklılığı artırmak için bir kılıf, yoğun tarama görevleri için bir barkod okuyucu ve daha sık yedek cihaz satın almanız gerekebilir. Kusursuz çözümle tanışın – ET40/ET45 – kutudan çıkar çıkmaz iş yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip uygun fiyatlı dayanıklı kurumsal tabletler.

ÖDÜLLER;

TÜMÜYLE SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN TASARLANDI

Gelişmiş tıbbi sınıf plastikler, mikropların yayılmasını önlemek için gereken sürekli dezenfeksiyonu sağlar. Dayanıklıdır - düşürebilir, içeride ve dışarıda yağmurda ve karda kullanabilirsiniz ve yine de çalışır. Özel bir programlanabilir acil durum düğmesi, bakıcıların yardım için doğru kişiyi anında aramasını sağlar. 5G ve Wi-Fi 6, en hızlı ve en güvenilir kablosuz bağlantıları sağlar. Ve daha fazlası.

GÜÇLÜ VERİ YAKALAMA VE İLETİŞİM SEÇENEKLERİ

Entegre barkod okuyucu, her koşulda hemen hemen her barkodu, doğrult ve çek basitliğiyle yakalayarak, bakıcıların hasta kimliğini doğrulamasını, ilaç uygulamasını doğrulamasını ve daha fazlasını sağlar. Ultra yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla yara durumunu belgeleyin. Görüntülü arama ile telesağlık danışmalarını etkinleştirin. Tabletleri iki yönlü telsizlere veya PBX el cihazlarına dönüştürün ve ortak alanlarda hassas yazışmalar için güvenli metin mesajlaşması sunun.

MOBİLİTY DNA İLE ÜRETKENLİĞİ ARTIRAN YENİ YETENEKLER EKLEYİN

Güçlü önceden yüklenmiş Mobility DNA Professional araçları ücretsiz olarak kullanıma hazırdır. Güvenliği ve cihaz yönetilebilirliğini artırın, çalışanların erişebileceği uygulamaları ve cihaz özelliklerini kontrol edin, bu tabletlerin tüm özelliklerini iş akışlarınıza kolayca entegre edin ve daha fazlasını yapın. Ve isteğe bağlı Mobility DNA Enterprise lisansı, çalışanlarınızın mesai boyunca gereken kapsamlı miktarda veriyi yakalamasını daha da kolaylaştıran daha fazla araçla bakıcı üretkenliğini bir sonraki düzeye taşır.

ET40 HC ET45 HC 4 saglik
Zebra ET40 HC ET45 HC

ET40-HC Sağlık Sektörü Tableti

TESİSLERİNİZDE BAKICILAR İÇİN

Wi-Fi 6 kablosuz bağlantılı ET40-HC, tesisinizin içinde kullanım için tasarlandı. Hemşireler ET40-HC’yi elektronik sağlık kayıtlarına erişmek ve güncellemek, hasta tıbbi alarmlarını ve uyarılarını almak, hemşireler ve doktorlardan laboratuvar teknisyenlerine ve hasta nakline kadar iş arkadaşlarına ulaşmak, acil yardım çağırmak ve daha fazlası için kullanabilir. Bekleme salonlarında, kendi kendine check-in kiosku oluşturmak için Sunum standındaki ET40-HC’yi kullanın. Hasta odalarında başucunda bulunan ET40-HC, hastaların acil olmayan ihtiyaçlar için doğrudan temizlik ve yemek servisine ulaşmasını sağlayarak hemşirelerin lisanslarını etkili kullanmalarını sağlar. Tabletler bakım kalitesini ve hasta deneyimini de iyileştirebilir, hastaların acil bir ihtiyacı veya endişeyi bir hemşireye iletmesini veya ailesini ziyaret etmek için güvenilir bir görüntülü görüşme yapmasını sağlar. Tabletler ayrıca bakım kalitesini ve hasta deneyimini iyileştirebilir, hastaların acil bir ihtiyacı veya endişeyi bir hemşireye iletmesini veya ailesini ziyaret etmek için güvenilir bir görüntülü görüşme yapmasını sağlar.

İŞLETİM SİSTEMİ VE CPU
Android 11, Android 14’e yükseltilebilir
Qualcomm Snapdragon™ SM6375
Octa-Core (8): 2.2 GHz (2) and 1.8 GHz (6)


EKRAN
10.1 inç/25,7 cm: 500 nit, renkli WXGA 1920×1200
Corning Gorilla Glass

PİL
7600 mAh 3,87 V şarj edilebilir Li-Ion Polimer; kullanıcı tarafından değiştirilebilir (29.41 Wh)

KABLOSUZ İLETİŞİM
WLAN Wi-Fi 6
WPAN: Bluetooth v5.1 Sınıf 2, Bluetooth Düşük Enerji (BLE)

BOYUTLAR VE AĞIRLIK
Boyutlar:
10.15 inç U x 6.41 inç Y x 0.45 inç D
257,9 mm U x 162,9 mm Y x 11,4 mm D

Ağırlık: 699 g


DAYANIKLI ÖZELLİKLER
1 metreden vinil fayans kaplı betona düşmeye dayanıklı MIL-STD-810H başına
IP65
Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila 50°C arası

ENTEGRE BARKOD OKUMA
SE4100 1 Boyutlu/2 Boyutlu Tarama Motoru

 

Zebra ET40/ET45 Kurumsal Tablet

ET45-HC Sağlık Sektörü Tableti

SAHADAKİ BAKICILAR İÇİN

5G ve Wi-Fi 6 özellikli ET45-HC, gün boyu hasta evlerinde bakım hizmeti veren veya büyük tesislerde çalışan ve binalar arasında seyahat ederken bile her zaman iletişim halinde kalması gereken bakıcılar için tasarlandı. 5G ile bakıcılar, işler onları nereye götürürse götürsün, hasta evlerinde bile en hızlı ve en güvenilir kablosuz bağlantıları bekleyebilirler. Ve bakıcılar hastaneye veya kliniğe döndüklerinde, Wi-Fi 6 aynı hızlı ve güvenilir bağlantıları sağlamaya devam eder. ET45-HC, Wi-Fi’nin bulunmayabileceği pop-up klinikler için de idealdir, bakıcılara geçici tesislerde en yüksek kalitede bakım sağlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar – ve bekleme alanında kendi kendine kayıt veya check-in kioskları sağlar.

İŞLETİM SİSTEMİ VE CPU
Android 11, Android 14’e yükseltilebilir
Qualcomm Snapdragon™ SM6375
Octa-Core (8): 2.2 GHz (2) and 1.8 GHz (6)


EKRAN
10.1 inç/25,7 cm: 500 nit, renkli WXGA 1920×1200
Corning Gorilla Glass

PİL
7600 mAh 3,87 V şarj edilebilir Li-Ion Polimer; kullanıcı tarafından değiştirilebilir (29.41 Wh)

KABLOSUZ İLETİŞİM
WLAN Wi-Fi 6
WWAN: 5G (yalnızca veri)
GPS: GNSS destekli GPS, Galileo, Beidou, Glonass.
WPAN: Bluetooth v5.1 Sınıf 2, Bluetooth Düşük Enerji (BLE)

BOYUTLAR VE AĞIRLIK
Boyutlar:
10.15 inç U x 6.41 inç Y x 0.45 inç D
257,9 mm U x 162,9 mm Y x 11,4 mm D

Ağırlık: 699 g

DAYANIKLI ÖZELLİKLER
1 metreden vinil fayans kaplı betona düşmeye dayanıklı MIL-STD-810H başına
IP65
Çalışma Sıcaklığı: -20°C ila 50°C arası

ENTEGRE BARKOD OKUMA
SE4100 1 Boyutlu/2 Boyutlu Tarama Motoru

Zebra ET40 HC ET45 HC

Zebra ET40-HC/ET45-HC Kurumsal Tablet Modelleri: Sağlık Sektöründe Üstün Performans ve Güvenlik

Zebra ET40-HC/ET45-HC Kurumsal Tablet Modelleri: Sağlık Sektöründe Üstün Performans ve Güvenlik

Zebra ET40-HC ve ET45-HC kurumsal tablet modelleri, sağlık sektöründe yüksek performans ve güvenlik gerektiren uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tabletler, sağlık çalışanlarının günlük iş akışlarını optimize etmelerine ve hasta bakımının kalitesini artırmalarına yardımcı olur. İşte Zebra ET40-HC/ET45-HC tabletlerinin sunduğu özellikler ve avantajlar:

ZEBRA ET40 HC ET45 HC

1. Sağlık Sektörüne Uygun Tasarım: Zebra ET40-HC/ET45-HC tabletler, sağlık sektörünün özel ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Antibakteriyel özellikli kaplamalarıyla hijyenik bir kullanım sağlar ve kolayca temizlenebilir. Ayrıca, sağlık ortamında kullanıma uygun malzemelerden üretilmiştir.

2. Yüksek Performans ve Dayanıklılık: Güçlü işlemci ve yeterli bellek kapasitesi sayesinde Zebra ET40-HC/ET45-HC tabletler, hızlı ve sorunsuz bir performans sunar. Aynı zamanda, zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Düşmelere, darbelere ve sıvı sıçramalarına karşı dayanıklılık sağlar.

3. Entegre Veri Yakalama Özellikleri: ET40-HC/ET45-HC tabletler, entegre barkod okuyucu ve RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) okuyucu gibi veri yakalama özellikleriyle donatılmıştır. Bu özellikler, hasta kimlik doğrulama, ilaç yönetimi ve envanter takibi gibi işlemleri hızlandırır ve doğruluğunu artırır.

4. Geniş Ekran ve Kullanıcı Dostu Arayüz: Büyük boyutlu ve yüksek çözünürlüklü ekranlarıyla Zebra ET40-HC/ET45-HC tabletler, net ve detaylı görüntüler sunar. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sağlık çalışanları, kolaylıkla uygulamalara erişebilir ve verimli bir şekilde çalışabilir.

5. Veri Güvenliği ve Uyum: Zebra ET40-HC/ET45-HC tabletler, sağlık verilerinin güvenliğini en üst düzeyde tutar. Veri şifreleme, kullanıcı yetkilendirme ve diğer güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Ayrıca, HIPAA (Hastaların Tıbbi Kayıtlarının Gizliliğini Koruma Yasası) ve diğer sektörel uyumluluk standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Zebra ET40-HC/ET45-HC kurumsal tablet modelleri, sağlık sektöründeki profesyonellerin işlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yapmalarına yardımcı olur. Sağlık çalışanlarının hasta bakımında yüksek kaliteyi sağlamalarına ve hastaların güvenliğini ön planda tutmalarına destek verir. Zebra’nın güvenilir marka imzasını taşıyan bu tabletler, sağlık kuruluşlarına değerli bir teknoloji çözümü sunar.

"Gücü ve Dayanıklılığı Bir Arada Sunan Zebra ET40/ET45 Tabletler!"

Tüketici sınıfı tabletler, personel verimliliğini, bakım kalitesini ve hasta deneyimini iyileştirmek için uygun maliyetli bir seçenek gibi görünebilir; ancak sağlık sektörü özelliklerinin eksik olması maliyet ve güvenlik endişelerini artırır. Cihazların dezenfekte edilememesi mikropların yayılmasını sağlar. Barkodları yakalamak için barkod okuyucu ve dayanıklılık eksikliği nedeniyle daha sık yedek cihaz satın almanız gerekir. İhtiyacınız olan tüm kurumsal sağlık sektörü özelliklerini doğru fiyata sunan ET40-HC ve ET45-HC Yıllarca dayanacak ve sürekli dezenfekte edilecek şekilde tasarlanmış dayanıklı bir tasarım. Bir acil durum uyarı düğmesi. Her zaman ilk seferde barkod okuma. 5G ve Wi-Fi 6 dahil gelişmiş işlem gücü ve kablosuz bağlantılar. Ve daha fazlası. Ve bu çok yönlü tabletler her yerde; evde, akut ortamlarda ve hasta evlerinde bakıcıların ellerinde, hasta odalarında yatak başlarında ve check-in kioskları olarak resepsiyon alanlarında. Sağlık sektörü için üretilen doğru fiyatlı dayanıklı tabletler olan ET4x-HC Serisi ile bakıcılarınızın lisanslı çalışmasına yardımcı olun.

TÜMÜYLE SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN TASARLANDI

Her kullanımdan sonra dezenfekte edin

Mikropların bakıcılar ve hastalar arasında yayılmasını önlemek için, muhafazadaki gelişmiş tıbbi sınıf plastikler, en güçlü dezenfektanlarla sık sık temizlenebilir.

Dayanıklıdır, yıllarca dayanır

Sağlık sektörünün kritik dünyasının gerektirdiği güvenilir operasyonlara kavuşun. Yere düşürün. İçeride ve dışarıda, aşırı sıcakta veya sıfırın altındaki sıcaklıklarda, dışarıda yağmurda veya karda kullanın; yine de çalışır.

TÜMÜYLE SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN TASARLANDI

Her kullanımdan sonra dezenfekte edin

Mikropların bakıcılar ve hastalar arasında yayılmasını önlemek için, muhafazadaki gelişmiş tıbbi sınıf plastikler, en güçlü dezenfektanlarla sık sık temizlenebilir.

Dayanıklıdır, yıllarca dayanır

Sağlık sektörünün kritik dünyasının gerektirdiği güvenilir operasyonlara kavuşun. Yere düşürün. İçeride ve dışarıda, aşırı sıcakta veya sıfırın altındaki sıcaklıklarda, dışarıda yağmurda veya karda kullanın; yine de çalışır.

TÜMÜYLE SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN TASARLANDI

Her kullanımdan sonra dezenfekte edin

Mikropların bakıcılar ve hastalar arasında yayılmasını önlemek için, muhafazadaki gelişmiş tıbbi sınıf plastikler, en güçlü dezenfektanlarla sık sık temizlenebilir.

Dayanıklıdır, yıllarca dayanır

Sağlık sektörünün kritik dünyasının gerektirdiği güvenilir operasyonlara kavuşun. Yere düşürün. İçeride ve dışarıda, aşırı sıcakta veya sıfırın altındaki sıcaklıklarda, dışarıda yağmurda veya karda kullanın; yine de çalışır.

ÖZELLİKLER

Fiziksel Özellikler

 

Boyutlar

10.15 inç U x 6.41 inç Y x 0.45 inç D
257,9 mm U x 162,9 mm Y x 11,4 mm D

Ağırlık699 g
Ekran10,1 inç: 500 nit, renkli WUXGA
1920×1200; Corning® Gorilla® Glass
MuhafazaGelişmiş dezenfektan kullanımına uygun plastik malzeme
Görüntüleyici PenceresiCorning Gorilla Glass
Dokunmatik PanelKapasitif çoklu dokunmatik
Bağlantı

Takma konnektörü (şarj ve veri)
Koruyucu kapaklı USB-C yan bağlantı noktası (şarj ve veri)

SIM Yuvaları1 nano SIM
BildirimlerSesli uyarı; renkli LED; titreşim
Klavye SeçenekleriSanal, Bluetooth, USB
SesStereo hoparlörler; iki mikrofon; USB-C bağlantı noktası veya Bluetooth üzerinden sesli kulaklık desteği
DüğmelerSes yukarı/aşağı; güç açık/kapalı; barkod okuyucu; kırmızı uyarı düğmesi; programlanabilir düğmeler

Performans Özellikleri

 
CPU

Qualcomm SnapdragonTM SM6375
Octa-Core (8): 2.2 GHz (2) ve 1.8 GHz (6)

İşletim SistemiAndroid 14’e yükseltilebilir
Bellek4 GB LPDDR4X SDRAM/64 GB UFS Flash

Genel Sertifikalar

 
EPEAT Bronze6, Energy Star6

Kullanıcı Ortamı

 
Çalışma Sıcaklığı-20°C ila 50°C arası
Saklama Sıcaklığı-40°C ila 70°C
Nem%5 ila %95 arası, yoğuşmasız
Düşme Dayanıklılık Özelliği1 metreden vinil fayans kaplı betona düşmeye dayanıklıMIL-STD-810H başına
MuhafazaIP65
TitreşimSinüs: 4 g’s PK(5 Hz – 2 kHz); Rastgele: 6 g RMS (20 Hz – 2 kHz); Eksen başına 60 dakikalık süre, 3 eksen

Elektrostatik
Deşarj (ESD)

+/- 15 kV kablosuz deşarj; +/- 8 kV kontak; +/- 8 kV dolaylı

Güç

 
Pil7600 mAh 3,87 V şarj edilebilir Li-İyon Polimer;
kullanıcı tarafından değiştirilebilir (29,41 Wh)

İnteraktif Sensör Teknolojisi (İST)

 
Ortam Işık SensörüEkran parlaklığı ve ekran arka ışığını otomatik olarak ayarlar
ManyetometreeCompass yönü ve yönelimi otomatik olarak tespit eder
Hareket Sensörü3 eksenli jiroskop, 3 eksenli ivmeölçer

Barkod Okutma

 
Barkod OkutmaSE4100 1 Boyutlu/2 Boyutlu Tarama Motoru
Arka KameraGörüntü yakalama: Kullanıcı tarafından kontrol edilebilen LED Flaşlı 13 MP otomatik odaklamalı kamera
Ön Kamera5 MP
 

Kablosuz İletişimler

 
Wi-Fi (WLAN)

IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w/mc/ax
2×2 MU-MIMO; Wi-Fi® onaylı; IPv4, IPv6 (Wi-Fi 6)

Hücresel (yalnızca ET45)
(Yalnızca WWAN Verileri)

5G (Kuzey Amerika, Dünyanın Geri Kalanı)
Küresel LTE (Kuzey Amerika, Dünyanın Geri Kalanı)
3G, 2G (Dünyanın Geri Kalanı)
Kuzey Amerika 5G, LTE: AT&T and Verizon

Bluetooth (WPAN)Bluetooth v5.1 / 2.1+EDR Sınıf 2 (Bluetooth: LE)
GPS

GNSS destekli GPS, Galileo, Beidou, Glonass.
Dual band (L1+L5)

NFC

Okuyucu/Yazıcı: ISO 14443 Tip A ve B, ECP, MIFARE, FeliCa®, ISO 15693, NFC Forum Etiketi Tipleri 1 ila 5; Ana Kart Öykünmesi
Apple Pay VAS7/Google SmartTap7 desteği, NFC Forum Sertifikalı

Kablosuz LAN

 

Veri Hızları

5 GHz: 802.11a/n/ac/ax – 20 MHz, 40 MHz, 80 MHz
1201 Mbps’ye kadar
2.4 GHz: 802.11b/g/n/ax – 20 MHz
286.8 Mbps’ye kadar

Çalışma Kanalları

Kanal 1-13 (2412-2472 MHz):

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13

Kanal 36-165 (5180-5825 MHz): 36,40,44,48,52,
56,60,64,100,104,108,12,116,120,124,128,132,136,1
40,144,149,153,157,161,165

Kanal Bant Genişliği: 20, 40, 80 MHz

Fiili çalışma kanalları/frekanslar ve
bant genişlikleri yasal hükümlere ve onay kurumuna bağlıdır
onay kurumu

Güvenlik ve
Şifreleme

WEP (40 veya 104 bit); WPA/WPA2 Kişisel (TKIP,
ve AES); WPA3 Kişisel (SAE); WPA/WPA2
Kurumsal (TKIP ve AES); WPA3 Kurumsal (AES)
— EAP-TTLS (PAP, MSCHAP, MSCHAPv2), EAP-TLS,
PEAPv0-MSCHAPv2, PEAPv1-EAP-GTC, LEAP
ve EAP-PWD; WPA3 Kurumsal 192 bit modu
(GCMP256) – EAP-TLS; Gelişmiş Açık (OWE)

Sertifikalar

Wi-Fi Alliance Sertifikaları:
Wi-Fi SERTİFİKALI n; Wi-Fi SERTİFİKALI ac; Wi-Fi
SERTİFİKALI 6 ; Wi-Fi Gelişmiş Açık;
WPA2-Kişisel; WPA2-Kurumsal; WPA3-Kişisel;
WPA3-Enterprise (192 bit modunu içerir);
Korumalı Yönetim Çerçeveleri; Wi-Fi Çevik
Çoklu Bant; WMM; Wi-Fi Direct

Hızlı Dolaşım (Fast Roam)PMKID önbellekleme; 802.11r (Kablosuz); OKC

Kablosuz PAN

 

Bluetooth

Bluetooth v5.1 Sınıf 2, Bluetooth Düşük Enerji (BLE)

Yasal

 
Yasal konularda bilgi için:
www.zebra.com/et4x-hc

Garanti

 

Zebra’nın donanım garanti açıklaması koşulları çerçevesinde, ET40-HC/ET45-HC Enterprise Tabletler, sevkiyat tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süreyle işçilik ve malzeme kusurlarına karşı garantilidir. Garanti bildiriminin tamamı için:
www.zebra.com/warranty

Önerilen Hizmetler

 

Zebra OneCareTM Essential ve Select destek hizmetleri; Zebra İzlenebilirlik Hizmetleri — VisibilityIQ™ Foresight

 
Scroll to Top