ZEBRA ET51 / ET56 Android ve Windows Tablet Serisi

İŞ İÇİN TASARLANMIŞ, ŞAŞILACAK DERECEDE SAĞLAM, İNCE VE HAFİF TABLET

Çalışanlar, iş için bir tablet seçme konusunda tüketiciye uygun tasarım isterken, sizin ihtiyaçlarınız ise kurumsal sınıfta bir dayanıklılık, veri yakalama ve ortamınız, çalışanlarınız ve uygulamalarınız için mükemmel tablet çözümünü yaratmanıza izin veren bir aksesuar ailesi. Şimdi tüm bunlara ET51 ve ET56 Android veya Windows Kurumsal Tabletler ile sahip olmak mümkün. Çalışanlarınız, kendilerinin gibi görünen ve hissettiren kişisel bir tablete, siz ise işyerinizin ihtiyacı olan dayanıklılık, kullanım kolaylığı, veri yakalama özellikleri ve esnekliğe sahip olacaksınız.

HER ŞEYE DAYANMAK ÜZERE TASARLANMIŞ

Hemen hemen hiç bir şey, tabletlerinizin ihtiyacınız olan güvenilir çalışma gücünü sunmasına engel olamayacak - bu tabletler beton veya sert ahşap zeminlere düşmeye, yağmura, kara, toza, aşırı sıcaklıklara, sıfırın altında soğuklara, dökülen sıvılara ve yıkanmaya tüm güçleriyle dayanacaklar. Corning® Gorilla® Glass ekran ile tabletiniz kırılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı. Sınıfının en iyisi parlaklık, hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda, parlak güneş ışığında bile kolay okuma anlamına gelir.

TABLETLERİNİZİ RAKİPSİZ BİR AKSESUAR AİLESİ İLE KİŞİSELLEŞTİRİN

Kurumsal sınıfta bir barkod okuyucu, döner bir el kayışı ve her daim güç sağlayan ek bir sıcak değiştirilebilir pil gibi yeni özellikler eklemek için yenilikçi Genişleme Paketi’ni kullanın. Takma istasyonu ile şarj çözümleri, ET51 veya ET56 tableti satış noktası, teslim alma, sevkiyat ve diğer uygulamalar için bir masaüstü bilgisayara dönüştürmek için gereken tüm bağlanabilirliği sunar. Benzersiz ShareCradle, tüm Zebra mobil bilgisayar ve tabletlerinizi bir araya getirecek ortak bir alan sağlayarak, arka mekânlarda alandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Tabletleri, işyerinizin herhangi bir yerinde, duvara monte veya masaüstü şarj çözümleri ile şarj edin.

İŞİ KOLAYLAŞTIRAN ÖZELLİKLERLE DOPDOLU

En hızlı Wi-Fi, mobil ve Bluetooth teknolojileri son derece güvenilir bağlantılar, üstün uygulama özelliği ve çevresel performansı, hem tesisinizin içinde hem de sahada sunar. Dokunmatik ekran, ıslakken ve elinizde eldiven varken bile kullanılabilir. Hızlı ve doğru barkod yakalama sağlayan nadir ve sık sık gerçekleşen barkod okumalar için seçenekler bulunmaktadır. Daha fazla iş birliği için videolu aramayı kullanın. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar çekin, günlük görevleri halledebilmek için imzalar ve belgeler yakalayın. Mobility DNA’li Android platformu seçerseniz, hızlı uyum sağlama gerçekleştiren ve eğitim gereksinimlerini en aza indiren anında kullanabilme özelliğine sahip olacaksınız.

et5x tablet
ET5X TABLET BİLGİSAYAR SERİSİ 3

Entegre Barkod Okuyuculu ve Ödeme Özellikli ET51 Kurumsal Tablet

DAHİLİ BARKOD OKUMA ÖZELLİKLİ KOMPAKT KURUMSAL TABLET

Koruyucu bir çerçevede daha gelişmiş düşme özelliklerine sahip, önceden monte, ayarlanabilir bir el kayışına sahip, montajı tamamlanmış entegre SE4710 görüntüleyici. Ödeme cihazınızı takabileceğiniz bir Zebra Ödeme Aksesuar Kapağı sayesinde anında bir mobil ödeme çözümü oluşturun. Windows veya Android platform arasında seçim yapın.

BOYUTLAR
9,7 inç G x 6,50 inç Y x 1,1 inç B

İŞLETİM SİSTEMİ
Android 11; Android 14 ile güncellenebilir

Windows 10 IoT Enterprise

DÜŞME ÖZELLİKLERİ
4 fit/1,2 m’den betona veya 5 fit/1,5m’den ahşap yüzeye

EKRAN
8,4 inç Ekran

2560×1600’e dek destek sunar

720 nit

Corning Gorilla Glass; gün ışığında görüntülenebilir

CPU
Android: Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli 2.2 GHz

Windows: Intel Atom E3940 dört çekirdekli 1.6 GHz (Turbo Frekans = 1.8 GHz) Frekans 64 bit OS destekler

PİL
Android: 6440 mAhr, 3.8V, şarj edilebilir Li-Polymer; kullanıcı tarafından değiştirilebilir (24.4 Whr) İsteğe bağlı, cihaz çalışırken değiştirilebilir 3400mAh , 7.2V (24.4Whr)

Windows: 3300 mAh 7.6V şarj edilebilir Li-Ion; kullanıcı tarafından değiştirilebilir (25 Whr) İsteğe bağlı, cihaz çalışırken değiştirilebilir 7.2V @ 3400mAh (24.4Whr)


AĞIRLIK
740 g/1,6 lb

 

et51 kurumsal tablet

ET51 Kurumsal Sağlam Tablet

HAFİF AMA DAYANIKLI

İçeride veya WiFi kapsama alanındaki yerlerde kullanılan ET51 ince ve hafiftir fakat düşmeye, ıslanmaya ve sıfırın altındaki sıcaklıklara dayanıklıdır. 8,4 veya 10,1 inç boyutlarında, gün ışığında görülebilen ekrana sahiptir ve fansız tasarımı sayesinde sessiz ve etkili çalışır. Arkaya barkod okuyucu ekle. Windows veya Android platform arasında seçim yapın.BOYUTLAR
8,4 inç tablet: 9 inç G x 5,9 inç Y x 0,5 inç B

10,1 inç tablet: 10,6 inç G x 7,1 inç Y x 0,5 inç B

İŞLETİM SİSTEMİ
Android 11; Android 14 ile güncellenebilir

Windows 10 IoT Enterprise

DÜŞME DAYANIKLILIK ÖZELLİĞİ
MIL-STD-810G uyarınca 3,3 fit/1 m yükseklikten betona

İsteğe bağlı sağlam çerçeveye sahip 5,9 fit/1,8 m boyut

EKRAN
2560×1600’a kadar

8,4 inç 720 nit; 10,1 inç 540 nit

Corning Gorilla Glass; gün ışığında görüntülenebilir

AĞIRLIK
8,4 inç: 1,26 lb

10,1 inç: 1,60 lb

CPU
Android: Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli 2.2 GHz

Windows: Intel Atom E3940 dört çekirdekli 1.6 GHz (Turbo Frekans = 1.8 GHz) Frekans 64 bit OS destekler

PİL
8,4 inç: 6440 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir; 10,1 inç: 9660 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir

8,4 inç: 3300 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir; 10,1 inç: 4950 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir

 

ET5X TABLET BİLGİSAYAR SERİSİ 2

ET56 Kurumsal Sağlam Tablet

KABLOSUZ WAN ETKİN

İşiniz nedeniyle işyerinden ayrıldığınızda gelişmelerden habersiz kalmanız’gerekmez’. ET56 Android veya Windows tablet sayesinde, hızlı LTE WAN erişimiyle hemen her yerden iletişim kurabilirsiniz. Sadece 1,15 lb ağırlığında ve 1/2 inç kalınlığındaki bu cihazın orada olduğunu bile zor fark edersiniz. Hava nasıl olursa olsun, eldiven taksanız bile, pil ömrü ve gücü uygulamanızı parmaklarınızın ucuna taşır.

KABLOSUZ
WiFi: Çoğu 802.11 WLANs WWAN: Global LTE Bluetooth LE

İŞLETİM SİSTEMİ
Android 11; Android 14 ile güncellenebilir

Windows 10 IoT Enterprise

EKRAN
2560×1600’a kadar

8,4 inç 720 nit; 10,1 inç 540 nit

Corning Gorilla Glass; gün ışığında görüntülenebilir

PİL
8,4 inç: 6440 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir; 10,1 inç: 9660 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir

8,4 inç: 3300 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir; 10,1 inç: 4950 mAh Li-iyon; kullanıcı tarafından değiştirilebilir

AĞIRLIK
8,4 inç: 1,15 lb

10,1 inç: 1,60 lb

ZEBRA ET51 / ET56 TABLET BİLGİSAYAR SERİSİ

ET5X Tablet Bilgisayar Serisi: Güçlü Performans ve Dayanıklılıkla Tanışın

ET5X Tablet Bilgisayar Serisi, işletmenizin mobilite ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış son derece güçlü ve dayanıklı bir ürün ailesidir. Zebra’nın mükemmel kalite ve özelleştirilebilirlik sunan teknolojisiyle donatılan bu tabletler, endüstriyel ortamlarda zorlu görevlerin üstesinden gelmek için ideal bir seçimdir.

et5x tablet bilgisayar ailesi

Her bir ET5X modeli, işletmenizin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır ve güçlü performansıyla dikkat çeker. İşlemci gücü, bellek kapasitesi ve depolama alanı gibi özellikler, hızlı ve sorunsuz bir iş deneyimi sağlamak için optimize edilmiştir. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranları sayesinde kullanıcılar, verileri net bir şekilde görüntüleyebilir ve kolayca etkileşimde bulunabilir.

Dayanıklılık açısından ET5X Tablet Bilgisayar Serisi, sert koşullara dayanabilme yeteneğiyle öne çıkar. Çarpma, düşme, toz, su ve diğer çevresel etkilere karşı üstün koruma sunan MIL-STD-810G sertifikasıyla donatılmıştır. Bu sayede, saha çalışanları, lojistik operatörleri ve üretim departmanları gibi zorlu ortamlarda güvenle kullanabilirler.

ET5X Tablet Bilgisayar Serisi, kullanıcıların mobil veri yakalama ve iş süreçlerini yönetme konusunda maksimum verimlilik sağlar. Yüksek hassasiyetli barkod okuyucu, NFC teknolojisi, termal görüntüleme ve diğer opsiyonel özellikler, çeşitli uygulamalar için ek faydalar sunar.

Zebra’nın geniş ekosistemiyle uyumlu olan ET5X Tablet Bilgisayar Serisi, yönetim ve güvenlik konusunda da gelişmiş özellikler sunar. İşletme yöneticileri, bu tabletlerin merkezi yönetimini kolayca yapabilir, güvenlik protokollerini uygulayabilir ve verilerin korunmasını sağlayabilir.

 

ET5X Tablet Bilgisayar Serisi, işletmenizin mobilite gereksinimlerini karşılamak için üstün özellikler sunan güvenilir bir çözümdür. Dayanıklılık, performans, verimlilik ve güvenlik açısından ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede iş süreçlerinizi optimize ederken, maliyetleri azaltır ve müşteri memnuniyetini artırırsınız. ET5X Tablet Bilgisayar Serisi ile işletmenizin rekabet gücünü artırın ve geleceğe güvenle ilerleyin.

ET51/ET56 ANDROİD TABLET
ŞAŞIRTICI DERECEDE SAĞLAM, İNCE VE HAFİF KURUMSAL TABLET

et5x tablet bilgisayar ailesi

İşiniz için tablet seçiminde personeliniz şık tüketici tarzını isterken, siz ortamınız, personeliniz ve uygulamalarınız için mükemmel bir tablet çözümünü oluşturmanızı sağlayan kurumsal sınıf dayanıklılık, veri yakalama ve aksesuar ailesine ihtiyaç duyarsınız. Zebra sağlam tablet bilgisayar yelpazesinin en ince ve hafif ürünleri olan Android ET51 ve ET56 Kurumsal Tabletlerle hepsine sahip olabilirsiniz. Personeliniz kendilerininki gibi görünen ve çalışan bir kişisel tablete sahip olurken, siz de işinizin gerektirdiği dayanıklılık, kullanım kolaylığı, veri yakalama özellikleri ve esnekliğe sahip bir cihaz ailesine sahip olursunuz. Android anında aşinalık sağlar, kısa sürede kullanılmaya başlar ve eğitim ihtiyacını azaltır; Zebra’nın güçlü Mobility DNA uygulaması ise içerdiği değerli, bir düzineden fazla araç ile ticari performans, kullanım kolaylığı, güvenlik ve yönetilebilirliği artırarak rekabette öne geçmenizi sağlar. Ve doğru aksesuarlar kompakt 8,4 inç ve tam boyutlu 10,1 inçlik modelleri tesisinizde ve sahada taşıması ve giyilmesi kolay hale getirir. ET51/ET56 Kurumsal Tabletler işinizde ihtiyaç duyduğunuz özelliklere ve personelinizin istediği tüketici cihazı görünümüne sahiptir.

DAİMA GÜN BOYU ÇALIŞMA İÇİN ÜRETİLDİ

İç ve Dış Mekanlarda Dayanıklı ve Çalışmaya Hazır

Neredeyse hiçbir şey tabletlerinizin ihtiyaç duyduğunuz güvenilir çalışmayı sunmasını engelleyemez; betona ve kontrplak zemine düşmeye, yağmur, kar, toz ve aşırı sıcaklıklara, sıfırın altındaki derecelere, sıvı dökülmesine ve hatta tam tazyikli suya dayanıklıdır Beton zemine düşme dayanıklılık özelliğini 3,3 fit/1 metre yükseklikten 5,9 fit/1,8 metreden yüksekliğe çıkararak neredeyse iki katına yükseltebilirsiniz.

Sınıfının En İyisi Çözünürlük, Yüksek Parlaklık ve Tercih Ettiğiniz Ekran Boyutu

Hangi ekranı seçerseniz seçin, ET51/ET56’yı parlak güneş ışığı dahil neredeyse her türlü ışık ortamında en kolay okunabilir tablet yapan, şaşırtıcı bir çözünürlük ve muhteşem bir parlaklığa sahip olursunuz. Boyut ve ağırlık en önemli kriterleriniz ise kompakt, küçük ve hafif 8,4 inçlik model sizin için idealdir. 10,1 inçlik model bilgi yoğun uygulamalar için idealdir, maksimum ekran alanı sunar. 

Gelişmiş Dokunmatik Ekran Teknolojisi

Yüksek çözünürlüklü ekran net metin ve grafiklerle Üstün okunabilirlik sunar. Dokunmatik ekran, kullanıcılar eldiven takmış olsa bile parmağıyla veya bir özel kalem ile kullanabilir. Ekran ıslak olsa bile, tüm giriş modları çalışır.

Kapalı ve Açık Mekanlarda En Hızlı Kablosuz Bağlantılar

Birçok özellik WiFi ağ kapasitesini, hızı ve menzili destekleyerek benzersiz WiFi performansı sunar. 2×2 Çoklu Kullanıcı Çoklu Girdi Çoklu Çıktı (MU-MIMO) teknolojisi hüzmeleme tespiti erişim noktalarının aynı anda birçok cihazla iletişim kurmasını sağlar ve işlemleri mobil cihazlardan erişim noktalarına kaydırarak pil ömrünü uzatır.

WorryFree WiFi tüm çağrılarda neredeyse anında uygulama yanıt süreleri, benzersiz dolaşım performansı, olağanüstü ses kalitesi ve ağ tanılaması sunuyor. İşgücü üretkenliğini artırmak ve müşterilere daha iyi hizmet sunmak için WiFi ağından yararlanmada ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip. Bluetooth 5.0, 4.x versiyonuna kıyasla, daha az güçle iki kat fazla hız ve dört kat fazla menzil sunar; böylece barkod okuyucular, kulaklıklar ve yazıcılar dahil Bluetooth çevre cihazlarınızdan en iyi performansı bekleyebilirsiniz. Peki ya saha içinde? Dünyanın çeşitli yerlerindeki personel, ET56 üzerinde, yalnızca veri için olan LTE için hızlı ve güvenilir hücresel bağlantı desteğine sahip olur.

Kesintisiz 365x7x24 Pil Gücü

En uzun vardiyalarda güç sunmak için, yenilikçi genişleme arkalığı üzerinden çalışırken değiştirilebilen ikinci pil opsiyonu, pil çalışma süresini en az iki kat artırır. ET51/ET56’daki dahili pil gerektiğinde sahada değiştirilebilir, böylece ürünün kullanım süresini uzatır, yatırımınızın geri dönüşünü artırır ve personel verimliliğini korur.

En Zor Uygulamaları Bile Çalıştıran İşlem Gücü

Ultra güçlü 8 çekirdekli işlemciyle, üstün uygulama performansına sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz güce sahip olursunuz.


GELİŞMİŞ VERİ YAKALAMA

Gelişmiş Kurumsal Sınıf Barkod Okuma Barkod Okuma ve Daha Fazlası

1 ve 2 boyutlu barkodları, mektupları, yasal, A4 ve A5 belgeleri okutmak için kurulumu ve kullanımı kolay genişleme paketi üzerinden bir Zebra kurumsal sınıf SE4750 okuma motoru ekleyin. Yoğun okutma işlemleri için giyilebilir hafif yüzük dahil, Zebra Bluetooth barkod okuyucuları tabletinizle eşleştirin. Hangi okutma seçeneğini seçerseniz seçin, kurumsal sınıf barkod okumada sektör standardını belirleyen performansa sahip olursunuz. PRZM Akıllı Görüntüleme ve gelişmiş algoritmalar neredeyse her koşuldaki (hasarlı, kirli veya kötü basılmış) barkodları her zaman ilk seferde yakalar. Sadece arada bir okutmanız mı gerekiyor? Entegre 13 MP renkli arka kamera işinizi görür; yüksek çözünürlüklü fotoğrafları, videoları, imzaları ve belgeleri de yakalar.1

Yerinde Yardım İçin Videolu Aramalar

Entegre 5 MP ön kamera WiFi veya hücresel ağ üzerinden arama imkanı sağlar; böylece personeliniz uzaktaki bir iş arkadaşından veya yöneticiden anında yardım alabilir.


BENZERSİZ BİR AKSESUAR AİLESİ İLE TABLETİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

En Çok Şarj Opsiyonu

Duvara monte edilen veya masaüstüne konabilen şarj çözümleri, tesisinizde her yerde şarj imkanı sunar. Benzersiz ShareCradle, tüm Zebra mobil bilgisayar ve tabletlerinizi şarj etmek için ortak bir taban sunarak arka odada yer ve maliyet verimliliği sağlar; şarj bölmelerindeki cihazlarınızı doğru kupaya yerleştirmeniz yeterli. Araç, kamyon, forklift ve daha fazlasında şarj için üçüncü taraf araç şarj yuvaları. Bağımsız tablet veya sağlam çerçevenin içindeki tablet için üç USB girişi, Ethernet ve HDMI içeren takma istasyonu şarj çözümleri, ET51/ET56’yı masaüstü bir çözüm olarak kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bağlantıları sunar.

Yenilikçi Genişletici Arkalık Yeni Özellikler Katar

Döner bir el kayışı eklemek için standart pil arkalığını bir Genişletici Arkalık ile veya döner el kayışlı bir SE4750 kurumsal okuma motoruyla değiştirmeniz yeterli. Opsiyonel olarak, 24 saat çalışma için, çalışırken değiştirilebilir pil de her türlü Genişletici Arkalığa eklenebilir.

Esnek ‘Giyilebilirlik’

Esnek bir aksesuar olan Çalışma Kılıfı, personelinize üç çeşit ‘giyilebilir’ seçenek sunar: omuz askısı, çapraz takma askısı ve kemere takılan kılıf. Tek elle kolay ve güvenli kullanım için Genişletici Arkalık üzerinden bir el kayışı ekleyebilirsiniz.


EN GELİŞMİŞ YÖNETİLEBİLİRLİK VE İŞLETİM SİSTEMİ GÜNCELLEME KOLAYLIĞI

Android İçin Ömür Boyu Güvenlik Koruması Edinin

AndroidTM için LifeGuardTM sayesinde, Zebra Android cihazlarınızı kullanıldıkları her gün güvende tutmak için gerekli güvenlik güncellemelerine, işletim sistemi güncelleme sürecinin uçtan uca kolay kontrolüne ve Android’in gelecekteki sürümleri için desteğe sahip olursunuz.

Android İşletim Sistemi Güncellemeleri Kolaylaştı

Kurumsal sınıf Android mobil cihazlar için güncelleme süreci genellikle zaman alıcı, maliyetli, karmaşık ve takibi zor bir süreçtir. Zebra OneCare Destek sözleşmenizle birlikte ücretsiz sunulan LifeGuard Analytics ile mevcut Android güncellemelerini, güncellemenin öncelik düzeyini ve hangi cihazların güncellemeye uygun olduğunu görüntüleyin. Cihazları otomatik olarak ağ üzerinden güncelleyebilir ve güncellemelerin durumunu gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Sonuç? Üstün gelecek güvencesi ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti elde edersiniz.


MOBİLİTY DNA İLE EN GELİŞMİŞ UYGULAMA DESTEĞİ – SADECE ZEBRA’DAN

Zebra Android Cihazlarınızın Kullanım Kolaylığı, Yönetilebilirlik, Performans, Güvenlik ve Uygulama Geliştirme Kolaylığını Artırın

Mobility DNA’nın büyük uygulama ailesi Zebra Android cihazlarının kullanımını, yönetimini, güvenliğini sağlamayı ve uygulama geliştirmeyi basitleştirir. Örneğin, yanlış yere bırakılan cihazları Cihaz Takipçisi ile kolayca takip edin ve bulun. Device Diagnostics ile, tesiste tamir edilebilecek cihaz sorunlarını tespit ederek, gereksiz yere Zebra Onarım Merkezi’ne gönderme ve hizmet dışı kalma durumlarını ortadan kaldırın. Android ile standart olarak gelen Google Mobile Services (GMS) uygulamalarını devre dışı bırakmak dahil, cihazları kullanıma hazırlayın. Enterprise Home Screen ile personelin sadece belirlediğiniz uygulamaları ve cihaz özelliklerini kullanabilmesini sağlayın. Enterprise Keyboard ile daha hızlı veri girişi imkanı sağlayan özelleştirilmiş bir ekran klavyesi oluşturun. Ve çok daha fazlası.

Kablosuz İletişimler

 
WiFi (WLAN)WLAN: 802.11 a/b/g/n/d/h/i/k/r/ac; IPv4; IPv6; aktarım ve alım için çift band 2×2 MIMO
Hücresel (WWAN) (sadece ET56)Global LTE (sadece veriler)
Kuzey Amerika LTE (sadece veriler): AT&T ve Verizon
Bluetooth (WPAN)Bluetooth v5.0 / 2.1+EDR Sınıf 2 (Bluetooth: LE)
GPS (yalnızca ET56)GNSS, Destekli GPS için LTO teknolojisiyle, bağımsız çalışmadan ödün vermeksizin GPS, Galileo ve Glonass’ı destekler
NFCP2P: ISO 18092; Okuyucu/Yazıcı: ISO 14443 –A-B, MIFARE, FeliCa®, ISO 15693, NFC Forum Etiket Türleri 1 ila 4; Kart emülasyonu: ISO 14443 –A-B-B’, MIFARE, FeliCa RF

Sensörler

 
JiroskopAçısal momentumun korunumu ilkelerine dayanarak yönü muhafaza eder
Hareket Sensörü3 eksenli hız ölçer, dinamik ekran yönü ve güç yönetimi için hareket algılayıcı uygulamaları mümkün kılar
Ortam Işık SensörüEkran parlaklığını, ekran arka ışığını otomatik olarak ayarlar

Çevre Birimleri ve Aksesuarlar

 
Aksesuarlara şunlar dahildir: ShareCradle’lar (4 yuvalı); takma istasyonları; araca monte edilebilir kızak (üçüncü taraf); tek yuvalı şarj kızağı; 4 yuvalı opsiyonel pil şarj cihazı; dayanıklı çerçeveler; kolaylıkla aksesuar (barkod okuyucu/el kayışı ve opsiyonel pil bölmesi veya el kayışı) eklemek için genişletici arkalık; pasif özel kalem; kılıf; omuz kayışı; şarj kabloları ve daha fazlası

Kablosuz İletişimler

 
WiFi (WLAN)WLAN: 802.11 a/b/g/n/d/h/i/k/r/ac; IPv4; IPv6; aktarım ve alım için çift band 2×2 MIMO
Hücresel (WWAN) (sadece ET56)Global LTE (sadece veriler)
Kuzey Amerika LTE (sadece veriler): AT&T ve Verizon
Bluetooth (WPAN)Bluetooth v5.0 / 2.1+EDR Sınıf 2 (Bluetooth: LE)
GPS (yalnızca ET56)GNSS, Destekli GPS için LTO teknolojisiyle, bağımsız çalışmadan ödün vermeksizin GPS, Galileo ve Glonass’ı destekler
NFCP2P: ISO 18092; Okuyucu/Yazıcı: ISO 14443 –A-B, MIFARE, FeliCa®, ISO 15693, NFC Forum Etiket Türleri 1 ila 4; Kart emülasyonu: ISO 14443 –A-B-B’, MIFARE, FeliCa RF

Sensörler

 
JiroskopAçısal momentumun korunumu ilkelerine dayanarak yönü muhafaza eder
Hareket Sensörü3 eksenli hız ölçer, dinamik ekran yönü ve güç yönetimi için hareket algılayıcı uygulamaları mümkün kılar
Ortam Işık SensörüEkran parlaklığını, ekran arka ışığını otomatik olarak ayarlar

Çevre Birimleri ve Aksesuarlar

 
Aksesuarlara şunlar dahildir: ShareCradle’lar (4 yuvalı); takma istasyonları; araca monte edilebilir kızak (üçüncü taraf); tek yuvalı şarj kızağı; 4 yuvalı opsiyonel pil şarj cihazı; dayanıklı çerçeveler; kolaylıkla aksesuar (barkod okuyucu/el kayışı ve opsiyonel pil bölmesi veya el kayışı) eklemek için genişletici arkalık; pasif özel kalem; kılıf; omuz kayışı; şarj kabloları ve daha fazlası
Scroll to Top